THE MECHOLUPY UNITY

Anglie potřebuje přesně takové představitele!

Následující text koluje e-mailem po Velké Británii:

Toto je věru potřeba a výzva této doby. Názor vlasteneckého předsedy vlády Austrálie Johna Howarda (2006):

Muslimům, kteří chtějí žít podle islámského práva šarí´a bylo (ve středu, tj. v den schůzky vlády s australskými islámskými vůdci, pozn. překl.) vzkázáno, aby odešli z Austrálie, když vláda zacílila na radikály ve snaze zabránit potenciálním teroristickým útokům. Zvláště se J. Howard rozhněval na některé australské muslimy, když ho nařkli z toho, že podporuje výzvědné organizace, monitorující mešity v zemi.

(Citát): „Přistěhovalci, a nikoliv Australané se musí adaptovat. Přijměte to, nebo odejděte. Jsem unaven národem, který se stará o to, zda urážíme něco specifického z jejich kultury. Od doby teroristických útoků na Bali jsme zaznamenali nárůst patriotismu ve většinové australské společnosti. Naše kultura se vyvíjela během dvě stě let zápasů, zkoušek a vítězství milionů mužů a žen, kteří hledali svobodu. My mluvíme především anglicky, nikoli španělsky, libanonsky, arabsky, čínsky, japonsky, rusky, nebo jakkoli jinak. Proto pokud se chcete stát součástí naší společnosti, naučte se anglicky! Většina Australanů věří v Boha. Není to nějaký křesťan, pravicová politika, nebo politický nátlak, ale skutečnost, že křesťanští muži a ženy založili tento národ na křesťanských principech a to je zcela jasně zdokumentováno. A to je jistě vhodné učit v našich školách. Jestliže vás uráží Bůh, pak vám navrhuji uvažovat o jiné části světa jako o vašem novém domově, protože Bůh je součástí naší kultury! Budeme respektovat vaši víru a nebudeme se ptát proč. Všechno, co po vás chceme je, abyste respektovali tu naší a žili s námi v harmonii a mírumilovném (doslova radostném, pozn. překl.) soužití. Toto je naše země, naše vlast a náš životní styl a my vám poskytneme každou příležitost si to vše užít. Ale jakmile jste si začali stěžovat, kňučet a remcat na naši vlajku, zástavu, naši křesťanskou víru a náš způsob života, důrazně vám doporučuji využít jednu z dalších velkých australských svobod: „Právo odejít!“ Pokud zde nejste šťastni, odejděte. My vás nenutili sem přijít. Byli jste tázáni, zda přijímáte za svou zemi, která vás přijala". (Konec citátu).

Možná, jestliže to rozšíříme mezi námi, britští občané najdou morální odvahu říkat a hlásat stejné pravdy. Pokud souhlasíte, posílejte to dál a dál všem britským občanům, které znáte.

Více o slovech Johna Howarda na:

http://www.godlikeproductions.com/fo­rum1/message282600/pg1

««« Předchozí text: Analýza v duchu Ibn-Warraqa Následující text: Blahoslavenství - co to je? »»»

pym | 6. 12. 2008 So 12.13 | život, lidská práva, kultůra | trvalý odkaz | tisk | 497x